Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim


Nagłówek

Aktualności

 • Priorytety wydatkowania środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2017

  Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w dniu 29 listopada 2016r. ustalił priorytety wydatkowania przez powiatowe urzędy pracy środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) w roku 2017.

 • Niepełnosprawni na rynku pracy

  Praca jest wartością, która umożliwia osobie niepełnosprawnej aktywne uczestnictwo w życiu społecznym i zawodowym. Jednocześnie określa rolę i status.

 • Jak Przedsiębiorcą być ?

  Wielu mieszkańców Powiatu Drawskiego decyduje się na rozpoczęcie działalności, co przekłada się również na chęć pozyskiwania wiedzy z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej. Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Twoja Inicjatywa! wyszła więc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych przedsiębiorców .

 • Przygotowania do Planu Szkoleń na 2017r.

  Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pom., informuje, że prowadzi przygotowania do opracowania Planu Szkoleń na rok 2017. Wobec czego tut. urząd pracy zwraca się do Państwa z prośbą o przekazanie informacji nt. potrzeb szkoleniowych w Powiecie Drawskim.

 • Przygotowanie Zawodowe Dorosłych - przygotowanie planu

  Pracodawcy, którzy są zainteresowani organizacją przygotowania zawodowego dorosłych oraz osoby zainteresowane uczestnictwem w ww. formie aktywizacji zawodowej zapraszamy do złożenia ankiety mającą na celu sporządzenie rocznego planu przygotowania na rok 2017.

 • Międzynarodowo o bezrobociu. Spotkanie w ramach ERASMUS +

  Bezrobocie to poważnym problem społeczny w wielu krajach. Projekt Erasmus+ przyczynia się do walki z bezrobociem młodzieży, pomagając młodym ludziom w zdobywaniu kluczowych umiejętności społecznych, które przystosowują do nowych warunków i wymagań rynku pracy.

 • Ogłoszenie o zakończeniu naboru wniosków na środki KFS

  Ogłoszenie o zakończeniu naboru wniosków dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracodawców i pracowników w ramach środków rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS).

 • Przedłużenie terminu naboru na środki KFS

  Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim uprzejmie informuje, iż nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) na finansowanie kształcenia ustawicznego pracodawców i pracowników, który został ogłoszony w dniu 01.09.2016r. zostaje przedłużony do wyczerpania środków rezerwy KFS.

 • OGŁOSZENIE O KOLEJNYM NABORZE WNIOSKÓW W RAMACH ŚRODKÓW REZERWY KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO

  Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim uprzejmie informuje, że prowadzi kolejny nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) na finansowanie kształcenia ustawicznego pracodawców i pracowników.

 • Nabór wniosków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

  Pracodawco Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Wyświetlanie 1 - 10 z 18 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę