Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim


Nagłówek

Aktualności

Urząd będzie nieczynny

UWAGA! Uprzejmie informujemy, że dnia 15. grudnia 2017 roku (tj. piątek)   Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim będzie nieczynny  ZA UTRUDNIENIA...

Plan Szkoleń na 2017 rok - zmiany

W związku ze zgłoszeniem zapotrzebowania na wykwalifikowanych pracowników Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim dokonał zmian w Planie Szkoleń Grupowych na 2017r.

Zapraszamy do współpracy

Dostępne środki z programu dla osób młodych do 30 roku życia. Zapraszamy do współpracy

Priorytety wydatkowania środków KFS w 2018 roku

Informacja dotycząca priorytetów wydatkowania środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2018 na wsparcie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców

Ogłoszenie o naborze wniosków z Rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków Rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS)

Przygotowania do planu Przygotowania Zawodowego

Pracodawcy, którzy są zainteresowani organizacją przygotowania zawodowego dorosłych oraz osoby zainteresowane uczestnictwem w ww. formie aktywizacji zawodowej powinni złożyć ankietę mającą na celu...

Przygotowania do planu szkoleń na 2018 rok

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim, informuje, że prowadzi przygotowania do opracowania Planu Szkoleń na rok 2018.

Szkolenie pn. Eksploatacja instalacji i urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV z podstawami elektrotechniki

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim zaprasza na szkolenie pn. Eksploatacja instalacji i urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV z podstawami elektrotechniki.

Praca dla Tokarza

Zapraszamy na giełdę pracy

Zmiana w zatrudnieniu cudzoziemców

Zatrudnienie cudzoziemców- informacja o zmianach w przepisach dotyczących rejestracji oświadczeń o zamiarze powierzenia pracy.

Wyświetlanie 1 - 10 z 47 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę