Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim


Nagłówek

Aktualności

W poszukiwaniu pracy i pracowników

Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2018 za nami. Była to niepowtarzalna okazja aby zapoznać się z ofertami 40 wystawców uczestniczących w targach,

Dlaczego warto przyjść na Targi ?

Targi Pracy i Przedsiębiorczości są idealnym miejscem do poznania rynku pracy, pozyskania informacji w zakresie wolnych miejsc pracy, zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, rozwoju biznesu i możliwości pozyskania środków finansowych.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2018

Starosta Drawski wraz z Powiatowym Urzędem Pracy w Drawsku Pomorskim, wraz z Burmistrzem Drawska Pomorskiego i Ośrodkiem Kultury w Drawsku Pomorskim zapraszają na Targi Pracy i Przedsiębiorczości.

Kondolencje

Kondolencje ...

Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Nabór (przyjmowanie) wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy będzie trwał od dnia 05.02.2018r. do...

Były życzenia i gratulacje.

Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia wypada 27 stycznia. Święto pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Drawsku Pomorskim.

Ogłoszenie o III przetargu pisemnym na sprzedaż samochodu osobowego

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim ogłasza II przetarg pisemny na sprzedaż samochodu osobowego marki Nissan Tiida.

Analiza efektywności i skuteczności szkoleń

Analiza efektywności i skuteczności szkoleń zorganizowanych w 2017 r.

Plan Przygotowania zawodowego dorosłych na rok 2018

Plan realizacji przygotowania zawodowego dorosłych na 2018 r. dla osób uprawnionych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Drawsku Pomorskim.

Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim ogłasza nabory na wolne stanowiska urzędnicze

Informacje o naborach znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Drawsku Pomorskim (www.umig.drawskopomorskie.ibip.pl/public/?id=202183)

Wyświetlanie 1 - 10 z 61 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę